REGULAMIN KARNETÓW WARTOŚCIOWYCH DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH W SALONIE MASAŻU TAJSKIEGO THAO THAI SPA

regulamin obowiązuję od dnia 01.01.2016-31.12.2018

 1. Karnet jest formą płatności za usługi w Salonie Thao Thai Spa
 2. Każdy zakupiony karnet powiększany jest o odpowiednią kwotę do wykorzystania: karnet 300 zł- łączna wartość do wykorzystania 350 zł (kwota dodana 50 zł) , karnet 500 zł – łączna wartość do wykorzystania 600 zł ( kwota dodana 100 zł), karnet 1000 zł- łączna wartość do wykorzystania 1250 zł ( kwota dodana 250 zł).
 3. Karnet można wykorzystać podczas jednej wizyty w salonie, lub podczas kilku wizyt po uprzednim uzgodnieniu tego z obsługą Salonu.
 4. Posiadaczy karnetów wartościowych również obowiązuje zasada wcześniejszej rezerwacji zabiegów.
 5. Karnet należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.
 6. Karnet nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z karnetu, który opiewa na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.
 7. Zgodnie z życzeniem Posiadacz Karnetu może dopłacić do niego, jeżeli wartość usług, z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Karnetu lub kwota do wykorzystania, która na nim pozostała.
 8. Karnety ważne są 3 miesiące od daty zakupu.
 9. Karnet można wykorzystać wyłącznie na zakup masaży i zabiegów dostępnych w Salonie. Produkty do masażu oraz pozostałe usługi, w tym usługa Wieczór Tajski, nie może zostać zrealizowana z karnetu.
 10. Z karnetu nie można zakupić usług objętych promocją, obniżką cen. Z karnetu można zrealizować wyłącznie usługi w cenach regularnych.
 11. Niewykorzystana wartość karnetu nie podlega zwrotowi.
 12. Istnieje możliwość przedłużenia karnetu w wyjątkowych przypadkach, rozstrzyganych przez personel Salonu.
 13. Karnety imienne mogą być przeniesione na inną osobę po konsultacji z personelem.